close
Virtuálna prehliadka

Vaše nové bývanie je Už vzdialené len krôčik

3.3.2020 Veľké okná štandardom

Každého pri výbere nového bývania ovplyvňuje množstvo vecí. Jednou z tých dôležitých je, či bude byt dostatočne svetlý. Mať totiž veľký a dispozične dobre riešený byt nie je všetko, pokiaľ v ňom chýba prirodzené svetlo.

U nás síce môžete vyberať z 2 až 5 izbových bytov, všetky však majú nadštandardné vybavenie. Jednou z veľkých výhod bývania v našom rezidenčnom komplexe sú veľkorysé francúzske okná. Majú výšku 2,4 metra od podlahy, čím zabezpečujú dokonalé presvetlenie všetkých obytných miestností. Tieto vysoko kvalitné okná antracitovej farby majú izolačné trojsklo a dajú sa otvoriť aj na vyklápačku.

Cez okná k vám v Rezidenciách Karpatium nepreniknú len slnečné lúče. Budete si vďaka nim vždy môcť vychutnať výhľad na komunitný dvor plný zelene.

Záruka serióznosti Skúsený developer

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie. Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Adresa projektu
Pri Vápenickom potoku 35
841 06
Záhorská Bystrica, Bratislava

E-mail
predaj@karpatium.sk
Miroslav Grell
+421 911 257 075
Pavol Kužlík
+421 908 488 289

© 2021 Všetky práva vyhradené Karpatium Rezidencie