close
Virtuálna prehliadka

Vaše nové bývanie je Už vzdialené len krôčik

Vybava stavby a naších bytov Nadštandard, ktorý už máte v cene bytu

S nadštandardnou ponukou bývania sme sa v rezidenciách Karpatium naozaj vyhrali.

Bezkonkurenčné riešenie kúrenia a chladenia umožní dokonalé nastavenie tepla a chladu v každej miestnosti a to prostredníctvom podlahového kúrenia a fancoilového chladenia. V obytných miestnostiach tak nezavadzajú žiadne radiátory pri oknách. Aj veľkému otvorenému priestoru obývačiek prepojených s kuchyňami dominujú iba obrovské presklené plochy od podlahy až po strop, cez ktoré prúdi dnu veľa svetla. Spolu s jedinečnými výhľadmi sa snúbi pohoda teplej podlahy v zime z podlahového kúrenia alebo sviežosť príjemného chladu v lete z fancoilov zabudovaných v stropoch. So systémami kúrenia a chladenia máme mnohoročné skúsenosti a preto sme v tomto projekte použili tie najlepšie riešenia, maximálne vyladené pre najvyšší tepelný komfort.

Veľké francúzske okná poskytujú luxus svetla, slnka a výhľadov. Všetky okná v projekte sú kvalitné hliníkové s izolačnými 3-sklami. V každej obytnej miestnosti sú veľké presklené plochy od podlahy až do výšky 2,4 m, ktoré prinesú fantastické presvetlenie s výhľadmi na okope a na malebné pohorie Malých Karpát.

V obývacej časti vo všetkých bytoch na prízemných a strešných podlažiach sú miesto otváravo-sklopných okien použité veľkoplošné posuvné okná, ktoré budú mať rámy zapustené v podlahe a vytvoria tak pôsobivé presklené steny so sklom až po podlahu. A ich posuvným otváraním sa vytvorí ešte väčší priestor v obývačke, kde potom tvorivosti pri jej zariaďovaní nebude prekážať nielen v podlahe schované kúrenie a v strope inštalované chladenie, ale ani otváravé okná. Miesto zaberania priestoru sa iba jednoducho zasunú a vytvoria otvorené bezbariérové prepojenie bytu s predzáhradkou alebo terasou.

Všetky okná sú zároveň doplnené o predprípravu na elektricky ovládané exteriérové žalúzie. Takže hoci je súčasťou štandardu bytov vynikajúco vyriešený systém chladenia a klimatizácie, bude možné si regulovať svetlo a teplo v každej miestnosti jednoducho aj cez použitie žalúzií.

Nič neobmedzuje vyblázniť sa s interiérovým designom - iba voľný priestor, svetlo a rovné steny, ako aj podlahy a stropy s pravými uhlami, ktoré budú presne sedieť s výmerami v projekte, vzhľadom k použitej progresívnej filigránovej technológii výstavby.

Každý byt má tiež balkón. No nie taký, kde sa dá ledva otočiť. Ale priestranný a s takou dostatočnou dĺžkou a hĺbkou na spoločné stolovanie, kde môže celá rodina raňajkovať vonku na čerstvom vzduchu. Na prízemí majú byty vlastnú záhradku, ktorá vytvára pocit bývania v rodinnom dome. Na vrchnom podlaží sú byty doplnené luxusnými terasami s veľkolepými výhľadmi, napr. aj z vlastnej strešnej vírivky.

Prinášame vám komfortné a bezpečné bývanie. Staviame vám ho už od jesene minulého roka.

Spýtajte sa nás na ďalšie detaily nielen týchto, ale aj viacerých ďalších nadštandardných riešení, ktoré z tohto projektu robia výnimočnú ponuku bývania.

Záruka serióznosti Skúsený developer

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie. Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Adresa projektu
Pri Vápenickom potoku 35
841 06
Záhorská Bystrica, Bratislava

Spoločnosť
Carpathia Residence, s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
IČO: 51 287 129

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 142300/B

© 2024 Všetky práva vyhradené Karpatium Rezidencie