close
Virtuálna prehliadka

Vaše nové bývanie je Už vzdialené len krôčik

18.1.2021 Unikátny dvor plný zelene

Dobrý pocit z domova nezačína na prahu bytu. Kľúčovú úlohu pre spokojný život zohráva okolie, v ktorom sa vaše bývanie nachádza.

Môže vám to prísť ako samozrejmosť, ale pre tých, čo chcú využívať výhody veľkomesta, je ťažké nájsť bývanie v peknom prostredí.

Pri tvorbe projektu Karpatium Rezidencie sme sa preto neuspokojili len s výhodnou polohou, kilometer od lesov Malých Karpát, ale sústredili sme sa aj na bezprostredné okolie obytných budov.

Vo vnútrobloku sme tak navrhli unikátny verejný priestor plný trávy, kríkov a okrasných drevín, ktorý bude slúžiť na oddychové aj športové aktivity. Nebudú v ňom chýbať ani vkusné lavičky, koše a stojany na bicykle. Jedinečný svahovitý charakter vnútrobloku poteší najmä najmenších obyvateľov, ktorý budú mať zákutia pre svoje detské hry v lete ale aj v zimnom období.

Záruka serióznosti Skúsený developer

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie. Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Adresa projektu
Pri Vápenickom potoku 35
841 06
Záhorská Bystrica, Bratislava

E-mail
predaj@karpatium.sk
Miroslav Grell
+421 911 257 075
Pavol Kužlík
+421 908 488 289

© 2021 Všetky práva vyhradené Karpatium Rezidencie